קורס מיקרובליידינג - מחזור 12 נפתח ב-30/11/21

הבטיחי את מקומך!

בית הספר לאומנות הגבות של מורן מזור , משלב לימודים תיאורטיים עם לימודים מעשיים. מעבר לידע טכני, מיומנויות והתמקצעות מירבית, תקבלי ליווי מהמפגש הראשון ועד שתרגישי בטוחה בעצמך.  מתוך ראיה הוליסטית והבנה עסקית בחרנו ללמד בביה"ס מעבר לעיצוב גבות גם מיומנויות עסקיות הכרחיות שדרושים בכדי לנהל עסק מוצלח ומשגשג. 


בתום הקורס תקבלי תעודת הכשרה ותצאי עם ארגז כלים מלא בכל הידע והטכניקות הטבעיות והמתקדמות ביותר.
בית הספר שם לעצמו כיעד להוביל את תחום עיצוב הגבות בישראל מתוך הבנה לפיה כל אישה יכולה להיות הגרסא הכי טובה של עצמה ולשפר את המראה ויחד עם זאת, את ההרגשה הכללית מתוך הבנה שאין דבר שיותר הולם אותנו מהטבע שלנו. 


השיטה שפיתחה מורן מזור מנהלת ביה"ס לאומנות הגבות היא שיטה ייחודית וטבעית שגורמת לשינוי משמעותי בתווי הפנים שנראה טבעי לחלוטין.
הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות ואינטימיות שמאפשרות תשומת לב ויחס אישי לכל תלמידה ותלמידה (עד 6 בנות)

ימים
שעות
דקות
שניות
עד לסיום ההרשמה לקורס נובמבר

על הקורס בבית הספר לאמנות הגבות של מורן מזור

6 מפגשים של 5 שעות כל אחד

3 מפגשים עיוניים ו-3 מעשיים, מפגש אחת לשבוע לאורך 6 שבועות. שעות הקורס הן בין -09:30 14:30 והוא יתקיים בשכונה החדשה בראש העין.

התמחות במיקרובליידינג ומיקרושיידינג

הכרת כל סוגי המחטים ומבנה העור, היכרות עם סוגי העור השונים, סטריליזציה התמודדות עם בעיות עור ואיפור קבוע קיימים, שימוש נכון בפיגמנטים, מדידות לפי תווי הפנים, שאלון רפואי, צילום הלקוחה ומיומנות עסקית. הכנת הלקוחות ותרגול מעשי עד להתמקצעות מושלמת.

ערכת עבודה מקצועית במתנה

חוברת עיונית עם כל החומר הנלמד, ידית אוניברסלית לעבודה, כל סוגי המחטים, עיפרון וחוט מיוחדים לשרטוט, עט לסימון גבות, חוברות עבודה- עיוני ומעשי, לטקסים לתרגול, כלי כתיבה ומחברת, מסיכת פנים, 2 פיגמנטים לעבודה של חברת PhiBrows.

דיפלומת סיום קורס באמנות הגבות

המפגש השישי והאחרון מותנה בשליחת סקיצה בהתאם לחומר המעשי שנלמד בקורס ועמידה בדרישות. תעודה תינתן למסיימות בהצלחה מבחן מעשי!

שאלות ותשובות

מלבד זה שקורס האמנות לעיצוב גבות בבית הספר שלי יקנה לך מקצוע מאוד מבוקש ויאפשר לך לבנות קריירה בעולם האיפור הקבוע – חשוב שתדעי עולם האיפור הקבוע הוא עולם שהביקוש שלו רק גדל וגדל… לרכוש מקצוע בעולם הזה כעת הוא צעד נכון לעתיד בטוח!

קודם כל – בהחלט. מיקרובליידינג היא שיטה של הדמיית שיער בגבה באופן טבעי השייך לעולם האיפור קבוע. מיקרושיידינג היא למעשה שיטת ההצללה – שגם אותה נלמד בקורס. השילוב בין שתי השיטות תעניק לכן את המקצועיות המלאה כדי להצליח בעולם האיפור הקבוע. 

הקורס  בהחלט מתאים לכל אחת שיש לה תשוקה לתחום היופי והאומנות

על הגשמת החלום שלי

אמנית גבות | מומחית למיקרובליידינג | שיטת השיערה | עיצוב גבות

גבות הן התשוקה שלי, עוד מאז שאני זוכרת את עצמי – כבר מימי התיכון התעסקות בעיצוב גבות עניין אותי. התחלתי את דרכי כקוסמטיקאית ולפני שלוש שנים עשיתי החלטה שדרשה ממני אומץ רב – לעזוב את הכל ולהגשים חלום; החלטתי להתמקצע בעולם האיפור הקבוע, בשיטת המיקרובליידינג – בעיצוב גבות. ובכן, שלוש שנים הן לא מעט זמן – ובשנים אלו הרווחתי ביושר 9 דיפלומות מכל מוסד מפורסם שעוסק בעיצוב גבות בארץ. אז כן, אני מרגישה מוגשמת היום לחלוטין ועוזרת למאות בנות לעבור טיפול מיקרובליידינג משנה חיים – במקצועיות מקסימלית. 

או השאירי פרטים ואחזור אלייך מיד!

סגירת תפריט