עיצוב גבות, מיקרובליידינג, אמנית גבות, מורן מזור

מה זה מיקרובליידינג?

בכל שבוע פונות אליי עשרות בנות שמתעניינות בשיפור נראות הגבות שלהן. הן מעונייניות למלא אותן, לעצב אותן ובעיקר מבקשות לשמוע על שיטה שבה הגבות שלהן יצאו טבעיות ועדינות. 

מיד אני מספרת על מיקרובליידינג. רק מה זה מיקרובליידינג בעצם?

גבות הן מסגרת הפנים ומראה הגבות משפיע על הפנים מאוד. שיטת השיערה (עונה לחלקכן על השאלה – מה זה מיקרובליידינג) היא שיטה בה ניתן להגיע למראה טבעי ועדין בגבות; עד כדי כך שרמת ההבחנה בין שיערה אמיתית למצויירת אינה ניתנת להבחנה על ידי עין אנושית. 

השיטה עוזרת לאנשים עם גבות דלילות, אי סימטריה בגבות, צלקות בגבות ובעיבוי ומילוי הגבות. מיקרובליידינג לגבות הוא פתרון קל ונוח שדורש שני טיפולים בשנה – ופועלת עבור כל האנשים שדורשים מראה נקי, מעוצב ומיוחד, שלא משנה צבע – ונראה טבעי ביותר כגבות שלנו. 

מה זה מיקרובליידינג – כיצד פועלת השיטה?

באמצעות מכשיר ידני המכיל מיקרו-להבים חד פעמיים, ניתן לשרטט את קו מתאר הגבה בפיגמנט (חומר המשמש לצביעה) או מספר פיגמנטים מינרלים. כל פיגמנט מותאם באופן אישי ומדויק לכל לקוח/ה לפי צבע עורו/ה, וע"פ הצבעים המרכיבים את הגבה ושיער הראש. 

מה זה מיקרובליידינג - כמה טיפולים זה דורש?

עיצוב גבות, מיקרובליידינג, אמנית גבות, מורן מזור
טיפול ראשון

הטיפול הראשון אורך 3 שעות - ובו אני מבצעת מדידות לפי תווי הפנים ומסרטטת במדויק את התוצאה הסופית שתתקבל.

טיפול שני

לאחר הכנה מדוייקת של הכלים ותיאום מושלם של הפיגמנטים לצבעי הלקוח/ה - מתבצע הטיפול השני (והסופי) בו אותו סרטוט שהיה נראה רחוק מתקבל על הפנים.
ברכות! סיימת את הטיפול.

סגירת תפריט