קצת על עצמי

אני אוהבת את החיים, אוהבת אתגרים, אוהבת להתרגש ותמיד
 מציבה לעצמי מטרות ויעדים זה מה שמניע אותי בחיים.

מה מניע אותי ?

מאז שאני זוכרת את עצמי אני חיה ונושמת אסתטיקה. קמה בבוקר ובכנות אוהבת את מה שאני עושה.האהבה והתשוקה לתחום הן המקור לאנרגיה. גאה להיות חלק מתהליך הגשמת חלום של כל לקוחה הזכות לגרום ללקוחה להרגיש יותר טוב עם עצמה, לגרום לשינוי קטן בעל ערך ומשמעות רבה.

השינוי הכי קטן שנעשה בגבות מאוד משפיע על מבנה הפנים. אני דוגלת בשינויים עדינים וטבעיים, המטרה היא לשפר ולשדרג את המראה הטבעי. מבנה הגבות תמיד עניינו אותי ובגיל 12 כבר התחלתי לעצב את הגבות לעצמי. בגיל 14 התחלתי לעבוד. 

עזבתי את הבית לפנימיה, הייתי מאוד עצמאית מגיל צעיר. בתור התחלה עיצבתי את הגבות לחברות.

בשירות הצבאי הייתי חיילת בודדה. שכרתי דירה וידעתי התחום שאני אעסוק בו יהיה קוסמטיקה.התעניינתי ופניתי לבתי ספר ללימודי קוסמטיקה. בגיל 21 התחלתי ללמוד קוסמטיקה פרא רפואית. לפני סיום הלימודים התחלתי לעבוד במכון יופי מאוד מוכר ומצליח בתחום. קיבלתי הזדמנות לעבוד ללא ניסיון קודם.

עם המון רעב בעיניים להצליח בכל הכח. המעסיקה שקלטה אותי האמינה בי מאוד, לימדה אותי המון וממנה רכשתי את כל הכלים הנחוצים בתחום. הייתי מצטיינת הגבות של המכון. עיצבתי גבות לכל הצוות, כל הלקוחות המפורסמות אהבו את שיטת העיצוב גבות שלי וטופלו רק על ידי.

מעבדות לחירות

בגיל 23 אחרי כמעט שנתיים שעבדתי כשכירה, הרגשתי שזה הזמן שלי לצאת לדרך עצמאית.כמו ברוב ההתחלות נקלעתי לקשיים. לא ידעתי מהיכן ואיך להתחיל. מאיפה לגייס את הלקוחות הראשונות? תקציב לרכישת ציוד מקצועי וכו’…  למרות החששות שהיו לי בתחילת הדרך האמנתי בעצמי שאצליח!

הייתי מדמיינת מה אני רוצה, ואיך הקליניקה שלי תיראה, וכן יש כוח חזק לדמיון

אני מאמינה שאם אני יכולה לחלום על משהו אני יכולה לעשות/ לקבל אותו. התחלתי לחלק פליירים ומגנטים בבניינים בשכונה. העבודה והמרדף אחר ההצלחה היו לי לאתגר ולא ויתרתי לעצמי.העבודה הקשה השתלמה ובחודש הראשון של העבודה שלי כעצמאית הרווחתי כסף יותר מהשכר שלי כעובדת שכירה. הצבתי לעצמי מטרות העשרתי את הידע בתחום הקוסמטיקה למדתי ועשיתי השתלמויות.

ידע זה כוח!

קיבלתי פנייה ממנהלת בית הספר שבו למדתי להעביר קורס לעיצוב גבות וזה משהו שבכלל לא היה לי בראש. בעקבות הקורס הזה הבנתי שאני ממש נהנית ללמד וקיבלתי פידבקים חיוביים מהתלמידות.לא לקח זמן רב עד שהחלטתי ללמוד איפור קבוע בגבות, האהבה הגדולה שלי.

עיצוב גבות זה לגמריי אומנות לכל דבר. התחלתי במסע חיפוש אחרי המקום האידיאלי ללמוד בו את העולם שאותו אני נושמת. נתקלתי בשיטות לימוד שונות ולקח לי זמן למצוא את המקום ולהתחבר לאמנית.חוסר הביטחון שלי והחששות ליוו אותי, במהלך הקורס התאמנתי על מודליסטית אחת בלבד.

האהבה והתשוקה התגברו ונכנסתי לתוך התהליך במלוא המרץ. הפצתי לכל מכריי שהתחלתי לעצב גבות בשיטת המיקרובליידינג. על מנת לצבור ניסיון עיצבתי גבות לחברות שלי.הפרפקציוניזם שלי הקשה עליי ולא הצלחתי לרצות את עצמי בהתחלה עד שהעבודות התחילו להיות לא פחות  ממושלמות.

גם היום כשאני כבר בשלב שאני מרוצה מעצמי ומהתוצאות של אומנות הגבות, אני תמיד לומדת כל לקוחה ותמיד משתדרגת. 

שיטת המיקרובליידינג הינה שיטה המדמה שיערות טבעיות. המטרה שלי היא להיות הכי טובה בתחום ולהתמקד אך ורק באומנות הגבות. למען המטרה הזאת ויתרתי על כל שאר תחומי הטיפוח שעסקתי בהם בעבר.

קיבלתי פניות מלקוחות רבות בעניין לימודי מיקרובליידינג, התחלתי לחשוב על העניין שאני צריכה ללכת על זה.התחלתי ללמד והבנתי שאני נהנית מאוד להדריך וללמד את הדרך והשיטה שלי.

ככל שנתקלתי בעבודות לא מקצועיות בתחום, הבנתי שמבחינתי אני חייבת לחולל את השינוי. אמנות הגבות חייבת לקבל את הבמה הראויה לה.

המסלול שלי

התלמידות שלי תמיד במקום הראשון. על מנת לעזור להן בצורה ובדרך הטובה ביותר ולהקנות להן את כל הכלים הנדרשים. פיתחתי מסלולי לימודים מורחבים ומתקדמים. הקורס מותאם גם לאלו שאין להם ניסיון קודם בכלל. אני מאמינה שאם אני למדתי את הכל מאפס אין לי ספק שכל אחד יכול.

הקורסים מאוד אינטימיים ומתבצעים בקבוצות קטנות של עד 6 תלמידים, על מנת לתת יחס אישי לכולם.

ההצלחה של התלמידות שלי היא ההצלחה שלי.

חשוב לי לדעת שאתן מבינות ואין לכן עוד שאלות פתוחות. המטרה שלי היא שתצאו עם כל הידע והכלים הנדרשים והכי חשוב עם המון ביטחון להתחיל את הדרך.

אני זמינה לשאלות והתייעצויות גם לאחר הקורס ללא הגבלה. חשוב לי שאיתי תרגישו שאתם בבית, תמיד יש לאן לחזור. מהרגע שהקורס מסתיים הדרך שלנו מתחילה.

הבונוס בקורס שלי – יום העשרה עסקית. חשוב לי שכל התלמידות שלי בקורס ייהנו מההטבה של יום העשרה עסקית ויקבלו את כל המידע הנחוץ מאוד, איך לשווק ולפרסם את עצמן בתחילת הדרך ואיך לתחזק בהמשך.

מעוניינת ללמוד ולהתפתח בתחום המיקרובליידינג?

קבעי פגישת ייעוץ חינם, ותקבלי את כל הפרטים
לגבי קורס המיקרובליידינג הבא.

מה התלמידות שלנו מספרות עלינו?

פגישת ייעוץ — חינם

קבעי פגישת ייעוץ חינם, ותקבלי את כל הפרטים לגבי קורס המיקרובליידינג הבא.

קראתי, הבנתי ואני מסכימה לתנאי שימוש באתר ידוע לי ואני מסכימה שפרטיי יישמרו וינוהלו במאגר המידע של מורן מזור ובהתאם למדיניות הפרטיות של האתר.
Scroll to Top