מיקרובליידינג
עיצוב גבות

עיצוב גבות טבעיות ע”י אומנית מיקרובליידינג מובילה.
עיצוב גבות טבעיות ע״י שיטת המיקרובליידינג המובילה בישראל.

מה זה מיקרובליידינג?

בכל שבוע פונות אליי עשרות בנות שמתעניינות בשיפור נראות הגבות שלהן. הן מעונייניות למלא אותן, לעצב אותן ובעיקר מבקשות לשמוע על שיטה שבה הגבות שלהן יצאו טבעיות ועדינות.

מיד אני מספרת על מיקרובליידינג. רק מה זה מיקרובליידינג בעצם?

מיקרובליידינג היא הטכניקה החדשנית ביותר בתחום המיקרופיגמנטציה!

כיצד פועלת השיטה?

באמצעות מכשיר ידני המכיל מיקרו-להבים חד פעמיים, ניתן לדמות שיערות טבעיות שמדמות את השיער הטבעי בגבה, הפיגמנט מוחדר לשכבות העליונות של העור (שכבתת האפידרמיס) הפיגמנט מותאם באופן אישי ומדויק לכל לקוח/ה לפי צבע עורו/ה, וע”פ הצבעים המרכיבים את הגבה ושיער הראש.

אנו דוגלים בחומרים באיכות הגבוהה ביותר עם תו תקן אירופאי!

גבות הן מסגרת הפנים ומראה הגבות מאוד משפיע על הפנים. שיטת המיקרובליידינג היא שיטה בה ניתן להגיע למראה טבעי ועדין בגבות עד כדי כך שרמת ההבחנה בין שיערה אמיתית למצויירת אינה ניתנת להבחנה השיטה עוזרת לאנשים עם גבות דלילות, אי סימטריה בגבות, צלקות בגבות בעיבוי ומילוי הגבות.

מיקרובליידינג לגבות הוא פתרון קל ונוח שדורש שני טיפולים בשנה עד שנתיים – ופועלת עבור כל האנשים שדורשים מראה נקי, מעוצב ומיוחד, שלא משנה צבע – ונראה טבעי ביותר כגבות שלנו.

מה זה מיקרובליידינג – כמה טיפולים זה דורש?

טיפול ראשון

הטיפול הראשון אורך בממוצע כשעתיים, בו אנו מבצעים מדידות לפי תווי הפנים, משרטטים ובונים את צורת הגבה במדויק. כך גם את יכולה לראות מה תהיה התוצאה הסופית שתתקבל, לאחר תיאום ציפיות.

טיפול שני

הטיפול השני הוא המשך ישיר של הטיפול הראשון, בו אנו מחזקים את קווי הגבות העדינים. הטיפול השני נעשה לאחר 45 יום מהטיפול הראשון  ואורך בממוצע כשעה.

להצעת מחיר התקשרי אלינו עוד היום. ניתן לפרוס עד 5 תשלומים ללא ריבית.

לקוחות מרוצות

קביעת תור לטיפול מיקרובליידינג

עבודת המיקרובליידינג אצל מורן מזור נעשית בצורה עדינה וטבעית. אנו משפרים ומשדרגים את המראה ודוגלים במראה טבעי ומתאים לתווי הפנים שלך.

טיפול המיקרובליידינג אינו מתאים לכל אחת.  לחצי כאן  (ווטסאפ) ונבדוק יחד את התאמתך לטיפול.

העבודות שלנו – לפני ואחרי

Scroll to Top